Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 7.29
  • DOLAR 6.73

5 askerimiz şehit edilmişti! Rusya’dan flaş Türkiye açıklaması

5 askerimiz şehit edilmişti! Rusya’dan flaş Türkiye açıklaması 5 askerimizin şehit edildiği alçak saldırının ardından Kremlin’den bir açıklama daha geldi. Açıklamada İdlib’deki durumun endişe verici bir hal aldığı ve Rusya ile Türkiye arasındaki anlaşmanın uygulanmak zorunda olduğu belirtildi. Kremlin’den yapılan açıklamada, İdlib’deki durumun endişe verici olduğu ve Rusya ile Türkiye arasındaki anlaşmanın uygulanmak zorunda olduğu […]
Türkiye - 11 Şubat 2020 13:29 A A

5 askerimiz şehit edilmişti! Rusya’dan flaş Türkiye açıklaması

5 askerimizin şehit edildiği alçak saldırının ardından Kremlin’den bir açıklama daha geldi. Açıklamada İdlib’deki durumun endişe verici bir hal aldığı ve Rusya ile Türkiye arasındaki anlaşmanın uygulanmak zorunda olduğu belirtildi.

Kremlin’den yapılan açıklamada, İdlib’deki durumun endişe verici olduğu ve Rusya ile Türkiye arasındaki anlaşmanın uygulanmak zorunda olduğu belirtildi.

Ne olmuştu?

Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada; Esed rejimi tarafından İdlib’in kuzeyinde düzenlenen alçak saldırıda 5 asker şehit oldu, 5 asker de yaralandı.

Saldırının ardından Hatay’da Suriye sınırında askeri helikopter hareketliliği yaşanırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile bir araya geldi.

Bu haber 110 kez okundu.
Türkiye - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: