Kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
  • EURO 7.29
  • DOLAR 6.73

Adalet Bakanı Gül’den Kadir Şeker açıklaması

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Konya’da sevgilisi Ayşe D.’yi darp eden Özgür Duran’ı engellemek isterken, Duran’ın ölümüne sebep olan Kadir Şeker’le ilgili yaptığı açıklamada “Soruşturmanın tamamlanmasını bekleyeceğiz” ifadelerini kullandı. Adalet Bakanı Gül, AK Parti grup toplantısı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kadir Şeker davasını değerlendiren Gül, “Hepimize düşen soruşturmayı beklemek. Bir kişi tutuklu olunca mahkum olmuş gibi […]
Gündem - 12 Şubat 2020 12:05 A A

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Konya’da sevgilisi Ayşe D.’yi darp eden Özgür Duran’ı engellemek isterken, Duran’ın ölümüne sebep olan Kadir Şeker’le ilgili yaptığı açıklamada “Soruşturmanın tamamlanmasını bekleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Adalet Bakanı Gül, AK Parti grup toplantısı öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kadir Şeker davasını değerlendiren Gül, “Hepimize düşen soruşturmayı beklemek. Bir kişi tutuklu olunca mahkum olmuş gibi değerlendirmek yanlıştır. Suçludur demek doğru değil, salıverilince suçsuz anlamı çıkmaz. Hepimiz hakim ve savcıları bekleyecek” ifadelerini kullandı.

Bakan Gül, FETÖ’nün siyasi ayağı konusunda, “Bütün hedefleri, operasyonu Tayyip Erdoğan’a yöneltmişken, siyasi ayak Tayyip Erdoğan demek milletin aklıyla dalga geçmektir. Bu tür şeylerin kabulü mümkün değildir” dedi.

Bu haber 121 kez okundu.
Gündem - 12:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: