28° Açık
  • EURO
  • DOLAR

AK Parti amblemi şeklindeki havuz uzaydan da görülüyor

Sivas Şarkışla’da yapımı süren AK Parti amblemi şeklindeki park ve havuz, uzaydan da fark ediliyor. Sivas’ın  Şarkışla Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde bulunan sulama göleti işlevini yitirince göleti, parka dönüştürmeye karar verdi. Parkta gezenler fark edemiyor AK Parti amblemi şeklinde hazırlanan projede, çalışmaya başlanıldı. Büyük bir kısmı tamamlanan projede, AK Parti amblemi belirgin bir şekilde ortaya […]
Yerel - 29 Mayıs 2019 16:18 A A
Sivas Şarkışla’da yapımı süren AK Parti amblemi şeklindeki park ve havuz, uzaydan da fark ediliyor.

Sivas’ın  Şarkışla Belediyesi, ilçe sınırları içerisinde bulunan sulama göleti işlevini yitirince göleti, parka dönüştürmeye karar verdi.

Parkta gezenler fark edemiyor

AK Parti amblemi şeklinde hazırlanan projede, çalışmaya başlanıldı. Büyük bir kısmı tamamlanan projede, AK Parti amblemi belirgin bir şekilde ortaya çıktı.

Ancak park kenarında gezenler bunu fark edemiyor. Parkın AK Parti amblemindeki şekli uydu görüntüleri ve parkın üzerinden, yüksek bir irtifadan kuş bakışı bakıldığında fark ediliyor.

“Herhangi bir şeye benzemiyor”

Yapımı devam eden parkta gezen gençler zeminden bakıldığında parkı herhangi bir şeye benzetemezken, AK Parti amblemi şeklinde yapıldığına ise inanamadı. Gençler yaptıkları açıklamalarda, “Güzel bir park oldu. Burada vakit geçirip dinleniyoruz. Ancak herhangi bir şeye benzemiyor. AK Parti amblemine de benzemiyor.” dedi.

Bu haber 56 kez okundu.
Yerel - 16:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: