18° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Başkan Erdoğan’dan Azerbaycan’a kutlama mesajı

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 101. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Azerbaycan için mesaj yayımladı Erdoğan, Azerbaycan Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 101. yılını Twitter hesabından tebrik etti. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 101. yılını Twitter hesabından tebrik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında “Azerbaycan Cumhuriyeti’nin 101. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Dost ve kardeş Azerbaycan halkına […]
Dünya - 29 Mayıs 2019 10:33 A A
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 101. kuruluş yıl dönümünü kutlayan Azerbaycan için mesaj yayımladı Erdoğan, Azerbaycan Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 101. yılını Twitter hesabından tebrik etti.
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 101. yılını Twitter hesabından tebrik etti.Cumhurbaşkanı Erdoğan, mesajında “Azerbaycan Cumhuriyeti’nin 101. kuruluş yıl dönümünü en içten dileklerimle tebrik ediyorum. Dost ve kardeş Azerbaycan halkına ve Cumhurbaşkanı İlham Aliyev kardeşime şahsım ve milletim adına sevgilerimi, selamlarımı gönderiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, aynı mesajı Azerbaycan Türkçesiyle de paylaştı.

 
Bu haber 41 kez okundu.
Dünya - 10:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: