Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.75

Çin’den korkutan açıklama: Gittikçe güçleniyor

Küresel bir tehdit haline gelen gizemli virüse ilişkin Çin’den yapılan açıklamada, “Koronavirüsün bulaşma kabiliyeti güçleniyor ve enfeksiyonların sayısı artmaya devam ediyor.” denildi. Xiaowei, “Koronavirüsün bulaşma kabiliyeti güçleniyor ve enfeksiyonların sayısı artmaya devam ediyor” açıklamasında bulundu. Gazetecilere açıklamalarda bulunun Xiaowei, uzmanların virüs hakkında bildiklerinin sınırlı olduğunu ve virüsün mutasyonlarının yol açtığı riskler konusunda belirsizlik olduğu ifadelerini kullandı. İlgili
Dünya - 26 Ocak 2020 15:30 A A

Küresel bir tehdit haline gelen gizemli virüse ilişkin Çin’den yapılan açıklamada, “Koronavirüsün bulaşma kabiliyeti güçleniyor ve enfeksiyonların sayısı artmaya devam ediyor.” denildi.

Xiaowei, “Koronavirüsün bulaşma kabiliyeti güçleniyor ve enfeksiyonların sayısı artmaya devam ediyor” açıklamasında bulundu.

Gazetecilere açıklamalarda bulunun Xiaowei, uzmanların virüs hakkında bildiklerinin sınırlı olduğunu ve virüsün mutasyonlarının yol açtığı riskler konusunda belirsizlik olduğu ifadelerini kullandı.

Bu haber 91 kez okundu.
Dünya - 15:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: