19° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Comolli Yusuf Yazıcı için devrede!

Damien Comolli, Trabzonspor’un genç yıldızı Yusuf Yazıcı’ya resmi teklif yapan Lille’ye olumlu rapor verdi. Trabzonspor’un genç yıldızı Yusuf Yazıcı konusunda hem Comolli’nin Lille yönetimine olumlu görüş bildirdiği öğrenildi. Lille, Yusuf Yazıcı için resmi teklif yaptı. Fransız ekibi genç yıldız için kulüp tarihinin en yüksek bonservisini ödemeye hazır. Lille’in Yusuf konusundaki danışmanı ise Damien Comolli. Comolli’nin daha önce beraber çalıştığı Lille teknik […]
Spor - 7 Haziran 2019 13:31 A A
Damien Comolli, Trabzonspor’un genç yıldızı Yusuf Yazıcı’ya resmi teklif yapan Lille’ye olumlu rapor verdi.

Trabzonspor’un genç yıldızı Yusuf Yazıcı konusunda hem Comolli’nin Lille yönetimine olumlu görüş bildirdiği öğrenildi.

Lille, Yusuf Yazıcı için resmi teklif yaptı. Fransız ekibi genç yıldız için kulüp tarihinin en yüksek bonservisini ödemeye hazır. Lille’in Yusuf konusundaki danışmanı ise Damien Comolli.

Comolli’nin daha önce beraber çalıştığı Lille teknik direktörü Cristian Galtier’e, Yusuf için olumlu referanslar verdiği bildirildi. Hatta Yusuf’u izlemeye gelen Lille’in sportif direktörü Luis Campos’un, İstanbul’da Comolli’nin konuğu olduğu gelen bilgiler arasında.

Ayrıca Lille’in genç takımının sorumlusu olan Nicolas Anelka’nın da Türkiye’deki dostları aracılığıyla topladığı bilgilerle Yusuf’u tavsiye ettiği öğrenildi.

Bu haber 57 kez okundu.
Spor - 13:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: