Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.75

Devlet Bahçeli Gayet sağlıklı ve bu hafta içinde dinlenmiş olarak mesaisine başlayacak

Tükgün yazarı Orhan Karataş yazısında, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, her insanın başına gelebilecek bir rahatsızlık geçirdi.Daha önce kalbinden bir başka rahatsızlık yaşamış olduğu bilindiği için endişe duyulması, durumunun merak edilmesi gayet normaldir.Burada tuhaf bir şey yok. Herkes gibi biz de duyduğumuz ilk andan itibaren ne olduğunu anlamaya çalıştık. Aldığımız bilgilerle de rahatladık ve […]
Duyuru - 7 Ekim 2019 16:16 A A

Tükgün yazarı Orhan Karataş yazısında, MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli, her insanın başına gelebilecek bir rahatsızlık geçirdi.Daha önce kalbinden bir başka rahatsızlık yaşamış olduğu bilindiği için endişe duyulması, durumunun merak edilmesi gayet normaldir.Burada tuhaf bir şey yok. Herkes gibi biz de duyduğumuz ilk andan itibaren ne olduğunu anlamaya çalıştık.

Aldığımız bilgilerle de rahatladık ve biran önce tam olarak sağlığına kavuşması ve işinin başına dönmesi için dua ettik. 

Aklı başında olan, bu ülkenin bölünmez bütünlüğünü savunan, Allah korkusu bilen, vicdan ve ahlak sahibi herkesin de bizim gibi düşündüğünden, bizim gibi yaptığından eminim. Yine aldığımız bilgilere göre, sayın Bahçeli rahatsızlığını tamamen atlattı.

Gayet sağlıklı ve bu hafta içinde dinlenmiş olarak mesaisine başlayacak ve kaldığı yerden devam edecek.

Orhan Karataş yazısında, MHP’den ve MHP’nin liderinden rahatsızlık duyan, şikayetçi olan, karalayan, yalan ve iftirada bulunan, hakaret eden her kim varsa, alayı bu ülke ve milletle kavgalıdır. Sureti haktan görünse bile kafasının arkasında hain planlar, başka hesaplar vardır. Millet ve memleket düşmanıdır. Zira, bu ülke ve milletle meselesi olmayanın MHP ile ve Sayın Bahçeli ile bir alıp-veremediği olamaz. MHP’nin ve doğal olarak Sayın Bahçeli’nin bu devletin varlığı, bu ülkenin birliği, bu milletin bölünmez bütünlüğü için bir teminat olduğunu, bunu hiçbir şeyin, hiçbir kuvvetin değiştiremeyeceğini aklı başında olan herkes bilir ve kabul eder. Bu dün böyleydi, bugün de böyledir ve yarın da asla değişmeyecektir.

T Haber Ajans yazarı Fahri Yağlı’da açıklamasında ;

DEVLET SAHİPSİZ DEĞİLDİR,  Türkiye Cumhuriyeti yaşadıkça, Milliyetçi Ülkücü kadrolar var olacaktır.

Türk Devlet geleneğinde, milletiyle bütünleşmiş olan ülkücüler var oldukça, Ne devlet sahipsiz kalacak ne de ülkücüler başsız..

Sayın Devlet Bahçeli Milliyetçi Hareketin başındadır, görevine de devam edecektir..

Sayın genel başkana Allah’tan acil şifalar diliyor, en kısa zamanda görevinin başına dönmesini arzu ediyoruz..

 

Bu haber 181 kez okundu.
Duyuru - 16:16 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: