16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

Fahrettin Altun’dan yeni askerlik sistemi paylaşımı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yeni askerlik sistemine ilişkin bir mesaj yayınladı. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, yeni askerlik sisteminin önemine işaret ederek, “Yeni hükümet sistemimizin 1. yılında böylesi önemli bir değişimin gerçekleşmesi takdire şayandır.”açıklamasında bulundu.   Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni askerlik sisteminin hayırlı olması temennisinde bulundu. Sistemin önemine işaret […]
Türkiye - 26 Haziran 2019 10:57 A A
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, sosyal medya hesabından yeni askerlik sistemine ilişkin bir mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Prof. Dr. Fahrettin Altun, yeni askerlik sisteminin önemine işaret ederek, “Yeni hükümet sistemimizin 1. yılında böylesi önemli bir değişimin gerçekleşmesi takdire şayandır.”açıklamasında bulundu.  

Altun, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni askerlik sisteminin hayırlı olması temennisinde bulundu. Sistemin önemine işaret eden Altun, şunları kaydetti:

“Daha etkin ve daha güçlü bir ordunun temellerini teşkil edecek olan yeni askerlik sistemimiz milletimize ve Türk Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olsun. Yeni hükümet sistemimizin 1. yılında böylesi önemli bir değişimin gerçekleşmesi ise ayrıca takdire şayandır.”

Bu haber 53 kez okundu.
Türkiye - 10:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: