Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.68

İdlib şehitlerimizin kimlikleri belli olmaya başladı

İdlib’de dün akşam meydana gelen hain saldırıda şehit olan 33 askerimizden 4’ünün kimliği belli oldu. Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçlerinin hain saldırısı sonrası 33 askerimiz şehit olurken 32 askerimiz de yaralandı. Hain saldırıda şehit olan askerlerimizden 4’ünün isimleri belli oldu. İdlib’de şehit olan 33 kahramanımızdan 4’ünün isimleri şöyle: – Uzman Çavuş İbrahim Tüzel (24)/ Mersin […]
Gündem - 28 Şubat 2020 11:52 A A

İdlib’de dün akşam meydana gelen hain saldırıda şehit olan 33 askerimizden 4’ünün kimliği belli oldu.

Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçlerinin hain saldırısı sonrası 33 askerimiz şehit olurken 32 askerimiz de yaralandı. Hain saldırıda şehit olan askerlerimizden 4’ünün isimleri belli oldu.

İdlib’de şehit olan 33 kahramanımızdan 4’ünün isimleri şöyle:

– Uzman Çavuş İbrahim Tüzel (24)/ Mersin

– Onbaşı Turgut Burkay Korkmaz (23)/ Antalya

– Uzman Onbaşı Ahmet Saygılı (23)/ Kahramanmaraş

– Yüzbaşı Süleyman Şahin’in (35)/ Afyonkarahisar

İdlib’de hain saldırı! Şehitlerimizin kimlikleri belli oluyor! Acı haberler ailelere ulaşmaya başladı

Suriye’nin İdlib kentinden dün gece kahreden haber geldi. Esed güçlerinin düzenlediği hava saldırısı nedeniyle 33 Mehmetçik şehit oldu. Acı haberler ailelere ulaşmaya başladı.

Suriye’nin İdlib kentinden dün gece Türkiye’yi yasa boğan haber geldi.Esed güçlerinin düzenlediği hava saldırısı nedeniyle 33 askerimiz şehit olurken, 32 askerimizde yaralı olarak Cilvegöz Sınır Kapısı’ndan Türkiye’ye getirilerek Hatay’da tedavi altına alındı. Acı haberler bu sabah ailelere ulaşırken, şehitlerimizin kimlikleri de netleşmeye başladı. Kimlikleri belirlenen şehitlerin Antalya, Mersin, Kahraman Maraş’taki evlerine ateş düştü. Acı haberin ulaşmasının ardından şehit ailelerinin evlerinin olduğu sokaklar Türk bayraklarıyla donatıldı.

Şehitlerin ismi açıklandı

Bu haber 42 kez okundu.
Gündem - 11:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: