Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.68

İdlib’deki saldırıda yaralanan Uzman Onbaşı’dan duygulandıran sözler: Birliğime yeniden katılacağım

Katil Esed rejimi tarafından düzenlenen ve 34 şehit verdiğimiz saldırıda yaralanan Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu, “Yeniden birliğime katılacağım. Biz bir ölür bin diriliriz” dedi. İdlib’de rejim güçlerinin düzenlediği hain saldırıda yaralanan Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu, “Sağlığıma kavuştuktan sonra yeniden birliğime katılacağım. Biz bir ölür bin diriliriz” dedi. “Biz bir ölür bin diriliriz” İdlib’de rejim güçlerinin […]
Gündem - 1 Mart 2020 19:23 A A

Katil Esed rejimi tarafından düzenlenen ve 34 şehit verdiğimiz saldırıda yaralanan Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu, “Yeniden birliğime katılacağım. Biz bir ölür bin diriliriz” dedi.

İdlib’de rejim güçlerinin düzenlediği hain saldırıda yaralanan Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu, “Sağlığıma kavuştuktan sonra yeniden birliğime katılacağım. Biz bir ölür bin diriliriz” dedi.

“Biz bir ölür bin diriliriz”

İdlib’de rejim güçlerinin hava saldırısı sonrasında yaralanmasının ardından Hatay Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu hastanedeki tedavisinin ardından Nevşehir’in Kozaklı ilçesine bağlı Kalecik köyünde baba evine geldi.

Burada köylülerin geçmiş olsun ziyaretlerinde bulunduğu Uzman Onbaşı Duranoğlu, “Sağlığıma kavuştuktan sonra yeniden birliğime katılacağım. Biz bir ölür bin diriliriz” dedi.

“Yeniden gideceğim”

Duranoğlu, “Türkiye’mizin başına böyle olumsuz bir olay geldi. Sanmasınlar ki Türkiye bölünür. Tek bayrak, tek yürek olmaya devam edeceğiz. Tekrar iyileşip askerliğime devam edeceğim. Suriye’nin rejim askerleri bize uçak ve havan saldırısı ile saldırdı. Yara aldım. Şu an biraz daha iyiyim, iyi de olacağım Allah’ın izni ile ve tek bayrak olmaya devam edeceğiz. O an yaşadıklarım çok farklı bir duyguydu. Perşembe akşamı Hatay Devlet Hastanesinde kaldırdılar beni ve orada ilk müdahalemizi yaptılar. 3 gün hastanede kaldıktan sonra evime taburcu oldum. Hafif yaralarımız var. Onlar da iyileşecek. Tekrar yeniden gideceğim ve görevime devam edeceğim. Biz bir ölür bin diriliriz bayrağımız için” dedi.

“Devletimize sahip çıkalım”

İdlib’de yaralanan Duranoğlu, Türk halkına mesaj göndererek, “Türk halkı birbirimize kenetlenelim. Tek millet olarak tek bilek olarak devletimize sahip çıkalım” diye konuştu.

Uzman Onbaşı Müjdat Duranoğlu’nun annesi Güngör Duranoğlu da açıklamasında, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Yiğitlerimizin analarına babalarına Allah’ım sabır versin” şeklinde konuştu.

Bu haber 39 kez okundu.
Gündem - 19:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: