Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.75

IFAB’dan TFF’ye kural hatası yanıtı! Maç tekrarı…

Beşiktaş, Süper Lig’in 19. haftasında İzmir’de Göztepe ile karşı karşıya gelmiş ve mücadeleden 2-1’lik mağlubiyetle ayrılmıştı. Karşılaşmanın ardından siyah beyazlılar, maçta kural hatası olduğunu dile getirmiş ve bu hususta IFAB’dan yardım talep etmişti. TFF Başkanı Nihat Özdemir, konu ile ilgili yaptığı açıklamada IFAB’a danıştıklarını açıklarken, siyah beyazlılara iyi haber geldi. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Beşiktaş, […]
Spor - 10 Şubat 2020 13:25 A A

Beşiktaş, Süper Lig’in 19. haftasında İzmir’de Göztepe ile karşı karşıya gelmiş ve mücadeleden 2-1’lik mağlubiyetle ayrılmıştı.

Karşılaşmanın ardından siyah beyazlılar, maçta kural hatası olduğunu dile getirmiş ve bu hususta IFAB’dan yardım talep etmişti.

TFF Başkanı Nihat Özdemir, konu ile ilgili yaptığı açıklamada IFAB’a danıştıklarını açıklarken, siyah beyazlılara iyi haber geldi.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Beşiktaş, TFF’ye yaptığı başvuruda maçın tekrar edilmesine ilişkin talebini de iletmişti.

BEŞİKTAŞ’A İYİ HABER GELDİ

Geçtiğimiz günlerde konu ile ilgili konuşan TFF Başkanı Nihat Özdemir, kural ihlali konusunda IFAB’a danıştıklarını açıklarken, siyah beyazlılara buradan sevindiren haber geldi. Buna göre IFAB, görüşünü Türkiye Futbol Federasyonu’na bildirdi.

IFAB: TEKRAR EDİLSİN!

IFAB’ın TFF’ye verdiği raporda maçın tekrar edilmesine ilişkin bilgiyi gönderdiği ve TFF’nin konu ile ilgili net kararını 15 gün içerisinde açıklayacağı aktarıldı.

Bu haber 59 kez okundu.
Spor - 13:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: