28° Açık
  • EURO
  • DOLAR

“İktidar samimiyse biz görüşlerimizi açıklamaya devam ederiz”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sistem eleştirileri kapsamında gerekirse muhalefetle görüşebileceklerini açıklamasının ardından CHP’den cevap gecikmedi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Parti Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında, dün Hakkari’de terör örgütü PKK’nın hain saldırısında şehit olan iki Mehmetçiğe Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve millete sabır dileyerek başladı. Öztrak, dün CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun […]
Gündem - 10 Temmuz 2019 15:27 A A
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sistem eleştirileri kapsamında gerekirse muhalefetle görüşebileceklerini açıklamasının ardından CHP’den cevap gecikmedi. CHP Sözcüsü Faik Öztrak, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak, Parti Genel Merkezinde düzenlediği basın toplantısında, dün Hakkari’de terör örgütü PKK’nın hain saldırısında şehit olan iki Mehmetçiğe Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve millete sabır dileyerek başladı.

Öztrak, dün CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun 2014 ile 2018 dönemini kapsayan 10. beş yıllık kalkınma planı çerçevesinde iktidarın performansını da kamuoyu ile paylaştığını kaydetti.

Erdoğan’ın görüşebilir açıklamasına cevap

Bir basın mensubunun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bosna dönüşü yaptığı açıklamada, sistem eleştirileri kapsamında gerekirse muhalefetle görüşebileceklerini belirtmesiyle ilgili soru üzerine Öztrak, “İktidar bu açıklamalarında samimiyse biz de görüşlerimizi açıklamaya devam ederiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 41 kez okundu.
Gündem - 15:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: