22° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Ordulu STK’lardan Binali Yıldırım’a tam destek

İstanbul AK Parti kurucularından Milletvekili Dr. İsmet Uçma, İstanbul’daki tüm Ordulu STK’ları, kanaat önderlerini, iş adamlarını, bürokratları bir araya getirerek 1200 kişilik salonda tıklım tıklım yoğun katılımlı bir iftar programıyla İstanbul’un geleceği ve Türkiye’nin geleceği ile ilgili çok önemli konulara vurgu yaparken Türkiye’nin önemli projelerine imza atmış Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım Bey’e güçlü […]
Gündem - 1 Haziran 2019 13:19 A A

İstanbul AK Parti kurucularından Milletvekili Dr. İsmet Uçma, İstanbul’daki tüm Ordulu STK’ları, kanaat önderlerini, iş adamlarını, bürokratları bir araya getirerek 1200 kişilik salonda tıklım tıklım yoğun katılımlı bir iftar programıyla İstanbul’un geleceği ve Türkiye’nin geleceği ile ilgili çok önemli konulara vurgu yaparken Türkiye’nin önemli projelerine imza atmış Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Binali Yıldırım Bey’e güçlü bir destek istedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr Numan Kurtulmuş, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler, İstanbul’un önde gelen STK’larından Anadolu Birleştirici Sanayici ve İş Adamları Derneği Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Yalçınkaya ve çok sayıda milletvekilleri ile ilçe belediye başkanlarının da katıldığı iftar programında katılımcıların yoğun ilgisi dikkat çekti.

“Bu kez Binali Bey’i kazandırmak zorundayız. İnşallah 23 Haziran seçimlerinde İstanbul’dan dünyaya büyük mesajı hep birlikte vereceğiz. Bu mesajımız ise geleceğimize kastedenleri üzmeli, dostlarımızı ise sevindirmeli.”  dedi. Hemşerilerinden güçlü bir destek istedi. Ordulu hemşerileri güçlü bir şekilde söz verdiler. Dr. Uçma İstanbul’da tüm ilçelerde yoğun çalışmalarını sürdürüyor.

“Vakit kızarak, küserek geri çekilmek vakti değildir”

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “320 bin kişi geçersiz oy kullanmış. Bunların bir kısmı yanlışlıkla geçersiz, yarısına yakını ise boş oy atmış. İlçe belediyesinde AK Parti’ye vermiş, Büyükşehir’de az vermiş. Geçen 31 Mart’ta bu çok kulağımıza geldi, ‘Bir ders verelim, şöyle bir kendilerine gelsinler.’ Kızmış, bunun hıncını bir şekilde sandıkta alıyor. Kızgınlık, küskünlük ifade eden arkadaşlarımızla şunu söyleyin; Vakit kızarak, küserek geri çekilmek vakti değildir.” dedi.

“Eksiklerimizi, hatalarımızı düzelterek yolumuza devam edeceğiz”

Numan Kurtulmuş, İstanbul’da 520 bin 839 Ordulu seçmen olduğunu kaydederek, “Bu seçmenlerin hepsiyle her birimizin irtibatları var, tek tek ilgileneceğiz. Her ilçede Ordulu hemşehrimiz var. Büyükşehir Belediye Başkanımız, milletvekillerimiz, İstanbul’daki Ordulu milletvekillerimiz her birimiz hep beraber çalışacağız, herkese ulaşacağız.” diye konuştu.

Bu haber 74 kez okundu.
Gündem - 13:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: