Parçalı bulutlu
  • EURO 7.30
  • DOLAR 6.68

Sabiha Gökçen’deki uçak kazasıyla ilgili yeni gelişme!

Son dakika haberine göre Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen uçak kazasıyla ilgili olarak uçağın kaptan pilotunun hastanede ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadesi alınıyor. Kaptan pilotun, hastaneden bugün çıkacağı ve adliyeye sevk edileceği öğrenildi. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen ve üç kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında yeni bir gelişme yaşandı. ADLİYEYE SEVK EDİLECEK Uçağın […]
Gündem - 24 Şubat 2020 13:01 A A

Son dakika haberine göre Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen uçak kazasıyla ilgili olarak uçağın kaptan pilotunun hastanede ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadesi alınıyor. Kaptan pilotun, hastaneden bugün çıkacağı ve adliyeye sevk edileceği öğrenildi.
Sabiha Gökçen Havalimanı’nda meydana gelen ve üç kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında yeni bir gelişme yaşandı.

ADLİYEYE SEVK EDİLECEK

Uçağın kaptan pilotunun hastanede ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadesi alınıyor. Kaptan pilot M.A.’nın bugün hastaneden taburcu olacağı ve adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

 

Bu haber 38 kez okundu.
Gündem - 13:01 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: