19° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

“Türkiye’yi işgal etme planları var! Bunu havadan yapacaklar”

Siyaset felsefecisi Lütfü Özşahin, katıldığı bir canlı yayında gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Özşahin, NATO’nun Türkiye’yi havadan işgal etme planı olduğunu söyledi. Siyaset felsefecisi Lütfü Özşahin, Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Lütfü Özşahin, NATO’nun Türkiye için bir tehdit olduğunu belirterek, “Biz S-400’leri kime karşı aldık. Türkiye’yi Rusya işgal edecekse S-400’leri neden versin. […]
Gündem - 25 Temmuz 2019 11:41 A A
Siyaset felsefecisi Lütfü Özşahin, katıldığı bir canlı yayında gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Özşahin, NATO’nun Türkiye’yi havadan işgal etme planı olduğunu söyledi. Siyaset felsefecisi Lütfü Özşahin, Habertürk TV’de yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Lütfü Özşahin, NATO’nun Türkiye için bir tehdit olduğunu belirterek, “Biz S-400’leri kime karşı aldık. Türkiye’yi Rusya işgal edecekse S-400’leri neden versin. NATO’nun Türkiye’yi işgal etme planı var. Bunu havadan yapacaklar. Tatbikatını yaptılar. NATO Türkiye’yi korumak için yoktur. Bağlı tutmak için vardır. Yeri geldiğinde de darbe yaptırmak vardır.” dedi.

“Türkiye’nin bütün darbelerin arkasında NATO var”

Özşahin, Türkiye’deki darbelerin arkasında NATO olduğunu söyleyerek, “NATO’da gladio yapısı var. Bunların direktifi olmadan ülkelerde darbe olmaz. Türkiye’nin bütün darbelerin arkasında onlar vardır. Hatta FETÖ’de bunların bir parçasıdır” dedi.

Bu haber 39 kez okundu.
Gündem - 11:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Beni Twitter’da takip et
%d blogcu bunu beğendi: